Нові можливості Danfoss для управління комфортним опаленням будинку майбутнього – вже в Україні.


Для професіоналів настала нова ера у галузі опалення – Danfoss надає можливість управління обігрівом за допомогою системи безпровідного управління Danfoss Link з функцією Wi-Fi.


Тепер існує  спеціальний додаток для завантаження Danfoss Link на смартфони та планшети Danfoss Link™ App, що дозволяє  користувачам регулювати опалення у будинку в будь-який час і де б вони не знаходилися.  

Це логічний та очікуваний наступний крок у галузі керування опаленням. За допомогою нового додатку Danfoss Link™ App  власники будинків зможуть віддалено здійснювати необхідне налаштування та контроль роботи системи з будь-якого місця. Управління опаленням значно покращується, стає більш комфортним та ефективним. Саме цього ефекту прагнули досягти інженери нашої компанії протягом довгих років, удосконалюючи кожен з елементів системи".  

Danfoss Link™ App легкий у використанні, він має три опції для настройки клімату у приміщенні в залежності від настройок дати і часу: "Вдома"," У від’їзді / Очікування" або "Відпустка". Нова система надає можливість управління опаленням з будь-якої точки Земної кулі. Завдяки цьому користувачі можуть програмувати роботу системи таким чином, щоб повернутися додому у будь-який момент – і їх зустріне максимально комфортне середовище.  

Додаток Danfoss Link™ App надає доступ до  Danfoss Link™ CC (центрального пристрою управління) за допомогою інтернет зв’язку. Центральний пристрій управління Danfoss Link™ CC віддалено керує  роботою безпровідних радіаторних терморегуляторів living connect®, електричним або гідравлічним опаленням підлоги і також забезпечує точне і повне управління усіма елементами системи опалення будинку.  

Це суттєво спрощує роботу професійних монтажників, що працюють з системами Danfoss Link. Настройка всіх елементів, інтегрованих до системи за допомогою додатку Danfoss Link™ App і Danfoss Link™ CC (центрального пристрою управління) набуває надзвичайної точності.  

Danfoss Link™ - єдина система, усі елементи якої спроектовані та вироблені однією компанією. Вони ідеально і збалансовано взаємодіють між собою. Основна задача нашого бізнесу – інженерні рішення, що лежать в основі найкращих та найсучасніших застосувань. Додаток Danfoss Link™ App – певний еволюційний прорив, що допоможе професіоналам галузі робити впевнені наступні кроки разом з обладнанням Danfoss. Додаток Danfoss Link™ App і оновлений Danfoss Link™ CC з Wi-Fi уже з’явилися на ринку України і доступні для замовлень.
Пов’язані Продукти