Zoznámte sa preto prívetivou a pohodlnou formou s DEVI technológiami, vďaka novému seriálu krátkych videí a virtuálnych prezentácií. Všetkým našim priaznivcom a záujemcom sa teraz môžme prihovárať prostrednícvtom špeciálneho kanála - YouTube DEVI.SK.
DEVI HeatMAP™ je jednoduchý nástroj na výpočet veľkosti podlahového vykurovania DEVI rôznych miestností v dome. Postupujte podľa pokynov nástroja DEVI HeatMAP™ a získate výpočet a umiestnenie odporúčaných výrobkov DEVI pre každú miestnosť.
DEVIweb™ Riadenie vykurovacích systémov odkiaľkoľvek
DEVIreg™ Smart spolu s DEVIsmart™ App poskytujú optimálne pohodlie podlahového kúrenia, presne vtedy a tam, kde ho potrebujete. Regulácia elektrického podlahového kúrenia nikdy nebola jednoduchšia.
Spoločnosť DEVI ponúka inteligentné a jednoduché riešenie na udržiavanie našich domov v suchom a bezpečnom stave počas zimného obdobia. Ohrievacie systémy do vonkajšieho prostredia pomáhajú šetriť čas a peniaze a pritom vyhnúť sa nepotrebnej práci. Systémy DEVI na ochranu pred ľadom a snehom sa inštalujú pre splnenie individuálnych potrieb majiteľov domov.

Vzhľadom na jednoduchosť inštalácie výrobkov spoločnosti DEVI radi podporíme každého inštalatéra elektrického kúrenia prostredníctvom špecifického online školenia, prispôsobeného konkrétnym požiadavkám.

Aktuálny cenník DEVI, platný od 1.2.2020. Pre otvorení cenníka prosím, použite prehliadač Google Chrome.

Ste majiteľom bytu alebo domu? Dozviete sa viac o výrobkoch spoločnosti DEVI a ako môžu vylepšiť vaše obydlie.

Nájsť inštalátéra v blízkosti vášho bydliska

My v DEVI kladieme veľký dôraz na dodávky výrobkov vysokej kvality s dlhodobým efektom. Ponúkame vám najlepšie záruky na trhu.

DEVIreg SMART video