Apmācības un zināšanu apguve

Tiešsaistes apmācība kopā ar DEVI jums ērtā tempā.

DEVI sistēmu uzstādīšanas tehnoloģija izceļas ar vienkāršību. Bet neraugoties uz šo faktu, mēs esam priecīgi piedāvāt savu atbalstu visiem tiem, kas veic silto grīdu uzstādīšanu. Šis atbalsts ietver sevī specializētu tiešsaistes apmācību, kura tiek pielāgota individuālām prasībām. Elektroniskās apmācības programma DEVI ietver sevī tehnoloģisko prasmju aprakstu saistībā ar katru izstrādājumu atsevišķi, kā arī padomus un praktiskos izstrādājumu montāžas paņēmienus. Atsevišķi moduļi, kuros tiek izklāstīta apmācošā informācija saistībā ar elektroiekārtu montāžu, ir pieejami jau šobrīd; drīz tiks pievienoti arī citi.

Ņemot vērā to, ka DEVI ir Danfoss grupas sastāvdaļa, mūsu elektroniskās apmācības kursi ir pieejami uz Danfoss mācību platformas bāzes. Šajā vietnē jūs varat piekļūt plašam mācību materiālu klāstam. Šie materiāli ir pieejami elektroniskā veidā, tai skaitā materiāli par apsildi un dzesēšanu, informācija par dažādiem produktiem un to praktiskā pielietojuma veidiem.

Mācību moduļi:

Ievads DEVIreg™ Touch: DEVIreg™ Touch pamatu apraksti.

Darbs ar DEVIreg™ Touch: uzziniet vairāk par termostata funkcijām, un par iespējām, kuras tas sniedz montāžas speciālistiem.

DEVIreg™ Touch gala lietotāju iegūtās priekšrocības: uzziniet, kā termostats īsteno mūsdienīga gala lietotāja prasības no vadības vienkāršuma viedokļa.

Efektīvs darbs ar bezvadu sistēmām: apmācība ar bezvadu sistēmām saistītos jautājumos, ieskaitot padomus darbam ar DEVI Link.

Iepazīšanās ar grīdas apsildes sistēmām: vispārēja rakstura apmācības par elektrisko un ar ūdeni apsildāmo grīdu risinājumiem, un par to praktisko pielietojumu.

Kā piekļūt šiem moduļiem?

Piekļuvi tīkla elektroniskiem DEVI materiāliem var saņemt, izmantojot apmācības sistēmas Danfoss (Danfoss Learning) mācību portālu. Pēc tam, kad esat veicis reģistrāciju un kļuvāt par reģistrētu lietotāju, ir iespējams reģistrēties, lai iegūtu piekļuvi atsevišķiem moduļiem.

Lai reģistrēties tiešā veidā, spiediet uz zemāk norādītām saitēm. Lai piekļūt šīm saitēm, jāienāk Danfoss (Danfoss Learning) apmācības sistēmā, un pēc tam jāveic to meklēšana platformas ietvaros.